PRA.NOKSTA LŪKESČIUS

Renginių organizavimas ar renginio kūrimas tai meno atšaka, o menas negali būti kuriamas per šablonus ar standartus. Mes būsime beprotiškai laimingi tą akimirką, kai jūs pasakysite, kad norite kažko naujo ir neregėto.

Įspėjimas: FREŠ renginių kūrimo grupė neteikia iš anksto paruoštų, teminių ar standartinių renginių pasiūlymų.

 • VIP renginiai

  Dažniausiai užsakoma kaip dovana asmeniui, kurį sunku nustebinti bet kokia fizine dovana. Veiksmo scenarijus kuriamas pagal kiekvieną asmenį individualiai, įvertinant jo svajones ir pomėgius, fizinį pasirengimą, kitas asmens savybes. Konfidencialūs, neriboto biudžeto ir trukmės renginiai, kurių tikslas padaryti milžinišką įspūdį aukščiau paminėtos dovanos adresatui. Daugiau informacijos apie paslaugą pateikiame susitikimo metu.

 • Įmonių renginiai

  Kiekvienas renginys - naujas meno kūrinys, kuriuo perteikiamas įmonės darbuotojų ir jos istorijos unikalumas, iš daugybės mažų smulkmenų sudedamas nepamirštamas šviežias reiškinys.

 • Reklaminiai renginiai

  Savo klientus reikia mylėti ir gerbti, kartais stebinti, kartais šokiruoti, pasikviesti į jaukią (arba atvirkščiai) aplinką ir pristatyti savo naujausią produktą taip, kad konkurentų produktai liktų šešėlyje. Klientas lengviau įsisavins informaciją ir bus linkęs į lojalumą jei pajaus, kad dovanojate jam šviežią patirtį.

FREŠPROTAI – KRUOPŠČIAI ATRINKTI

Michailas Frišmanas

Režisūra / Kūryba

Laužyti standartus, ambicingai kurti ir vengti šablonų

15215802_10157830466870013_1161803919_o

Gabrielius Varnauskas

Apšvietimo dizainas

Vaikystėje svajojęs tapti bušido kovotoju, šiuo metu vienas perspektyviausių Lietuvos apšvietimo režisierių

15146746_1155223281228400_1236818037_o

Tomas Green

DJ

Jį atsimena iš Power Hit Radio, didžiausių Lietuvos klubų ir smagiausių privačių vakarėlių. Tomas Green siūlo šokinę Old-school programą iš vinilinių plokštelių.

TomasGreenDJ

Arvydas Trybė

DJ

Melomanas ir kolekcionierius. Ypatingos kantrybės bei diplomatiškumo asmenybė. Šokių aikštelės psichologijos mokslų daktaras.

DJ

Paulius Varonenka

Filmavimas / Montažas

Kaip gali nesišypsoti žmogui, kuris visad šypsosi ? Kai Paulius būna piktas per jo šypseną tiesiog nesimato dantų

Paulius-Varonenka

Evaldas Bielinis

Garso režisūra

Paskambinus vidury nakties Edinburgh Napier University Garso inžinerijos studijų absolventas noriai papasakos apie pirmojo pasaulinio karo generolus ir senus džiazo įrašus.

16587015_10206501061405513_1629502528033110915_o-e1488785525626

Andrey Fadeev

Kūryba

Kūrybinės galios ir atsakingumo užtaisas. Viskas yra įmanoma, net jei atrodo kitaip.

Fadeev

REZULTATAI

 • “Labai džiaugiamės, kad mūsų šventės atmosferą kūrė FREŠ komanda, kuriai pavyko ne tik paskleisti pozityvias emocijas dideliam kolektyvui, bet ir sukurti jaukią vakaro atmosferą. Puikus koncertas, apšvietimas ir vakaro programa su linksmomis užduotimis padėjo žmonėms atsipalaiduoti ir sukurti stipresnius tarpusavio santykius. Ačiū už prabangią, stilingą ir gražią vakaro šventę nuo mūsų InMedicos kolektyvo.”

  Ilona Kneitaitė, personalo vadovė UAB InMedica

 • “Geriausias mūsų korporatyvinis vakarėlis per 10 metų !!!
  Tai buvo labai profesionalu.
  Vakaro vedėjas jautė dalyvių energiją, pagaudavo ir užvesdavo dar labiau.
  Atlikėjai – absoliutūs profai, gyvas instrumentalas ir vokalas vedė iš proto.
  Bet svarbiausia – jautėme, kad vakaro vedėjas ir komanda yra mūsų chebra…
  Jūs ne dirbote, o šventėte Rock Party kartu su mumis... ”

  Edgaras Rimgaila, UAB Easting, CEO

 • “We chose FREŠ to organize a private 400 guests 2 day event for our customers (target group – architects), during Midsummer weekend, cause from the beginning they were the most creative and dedicated to their job. And after the event I can say – they did even more than we expected! The event was very intensive: we had lots of active competitions: yacht regatta, sports and etc., we had Midsummer traditional activities, a very attractive Saint-Gobain game, where FREŠ helped a lot, cause we wanted to represent our 5 brands not in a boring way, but in creative game style, where each game is somehow related to our brands materials. Only 5% of invited people didn’t attend the event, pre-communication was also well planned. I highly recommend FREŠ for all kind of events! They are sincere, professional, creative and loving their job!”

  Miglė Vaškienė - Marketing & Communication Manager

 • “Noriu padėkoti Michaeliui už super šaunų įmonės vakarą !! Dar ir dabar, praėjus nemažai laiko ir prisiminus renginio nuotaiką apima nerealiai geras jaumas ir galvoje sukasi viena mintis – KOKYBĖ. Elegantiškas ir taktiškas, su geru humoro jausmu, kuriantis gerą nuotaiką, įtinkantis ir užvedantis, kūrybiškas ir labai lengvai bendraujantis). Nuo pirmos akimirkos sukelia pasitikėjimą ir užtikrintumą , kad viskas bus gerai. Michaelis tikrai pranoko mūsų lūkesčius. Neabejodama atiduočiau į jo rankas ne tik įmonės renginį, bet ir bet kurią asmeninę šventę. Rekomenduoju!”

  Raimonda Klimenė, Personalo vadovė "Biomapas" UAB

 • “Padėka Michailui Frišmanui už puikų įmonės renginį, įspūdingą koncertą, ir pakylėtą kolektyvo nuotaiką. ”

  Marijus Kriščiūnas, generalinis direktorius “Ermitažas” UAB

 • “Džiaugiamės savo pasirinkimu bendradarbiauti su UAB Renginių kūrimo grupė, renginys įvertintas kaip vienas iš pačių geriausiu įmonės renginių. KRUZAS NCD 2016 vasaros renginys buvo ypač nuotaikingas ir žavus savo turiniu, pravestas kokybiškai, profesionaliai. Organizatoriai yra išskirtiniai savo universalumu (fotografija, renginio vedimas, garsas, šviesos, gyva muzika, pan.). Michailo Frišmano ir grupės koncertas buvo ypatingas, puikus siurprizas visiems. ”

  Dagnė Bitienė Kategorijų vystymo direktorė “Kruzas NCD” UAB

 • “ Džiaugiamės ir dėkojame UAB Renginių kūrimo grupė už aukščiausio lygio įgarsinimo ir apšvietimo šou, kuriuo džiaugėsi mūsų draugai ir klientai UAB "Narbutas" kalėdinio renginio metu. Taip pat Michailui Frišmanui už nepriekaištingą renginio vedimą ir gyvo garso koncertą renginio metu.”

  Gėrnešiai: Audrius ir Darius

Oops Orientation error