PRA.NOKSTA LŪKESČIUS

FREŠ komanda specializuojasi mažų kolektyvų renginiuose. 60-180 minučių trukmės renginiai jūsų biuro patalpose. Turime nuostabių programų kolektyvams nuo 8 iki 100 darbuotojų.

 • Įmonių renginiai

  Kiekvienas renginys - naujas meno kūrinys, kuriuo perteikiamas įmonės darbuotojų ir jos istorijos unikalumas, iš daugybės mažų smulkmenų sudedamas nepamirštamas šviežias reiškinys.

 • VIP renginiai

  Dažniausiai užsakoma kaip dovana asmeniui, kurį sunku nustebinti bet kokia fizine dovana. Veiksmo scenarijus kuriamas pagal kiekvieną asmenį individualiai, įvertinant jo svajones ir pomėgius, fizinį pasirengimą, kitas asmens savybes. Konfidencialūs, neriboto biudžeto ir trukmės renginiai, kurių tikslas padaryti milžinišką įspūdį aukščiau paminėtos dovanos adresatui. Daugiau informacijos apie paslaugą pateikiame susitikimo metu.

 • Reklaminiai renginiai

  Savo klientus reikia mylėti ir gerbti, kartais stebinti, kartais šokiruoti, pasikviesti į jaukią (arba atvirkščiai) aplinką ir pristatyti savo naujausią produktą taip, kad konkurentų produktai liktų šešėlyje. Klientas lengviau įsisavins informaciją ir bus linkęs į lojalumą jei pajaus, kad dovanojate jam šviežią patirtį.

FREŠPROTAI – KRUOPŠČIAI ATRINKTI

MAFIJA

psichologinis - detektyvinis bendravimo žaidimas

Miesto gyventojų gretose atsirado mafija, taikūs gyventojai turi ją demaskuoti ir išbalsuoti iš tarybos.

Mafija

CODENAMES

asociatyvinis - loginis bendravimo žaidimas

Pasikeisdami kapitonai turi tik vienu žodžiu išaiškinti komandos nariams, kurias piešinių korteles jie turi pasirinkti, kad surinktų taškus.

Codenames

OFFICE GAMES

azartiški komandiniai miklumo žaidimai

Pieštukai, puodeliai, šaukšteliai ir visa kita, ką galima rasti biure, tampa smagių komandinių žaidimų inventoriumi.

Office games

LATE NIGHT OFFICE

asociatyvinis - loginis bendravimo žaidimas

Smagiausi pasaulio TV projektų žaidimai. Password, Skaitymas iš lūpų, šarados ir kt.

Late Night Office

GUITAR HERO

muzikinis kompiuterinis komandinis žaidimas

Fenomenas, užkariavęs pasaulį dėl savo paprastumo ir įtraukimo. Grojimas instrumentais nereikalauja jokio muzikinio išsilavinimo.

GuitarHero

KARAOKE

su profesionaliu dainininku Michael Frishman

didžiausia Lietuvoje dainų bazė ir profesionalus vokalistas kolegoms į pagalbą

Michael-frishman

KONCERTAS BIURE

cover’ių grupė Michael Frishman show

geriausia po darbo valandų, arba kvieskite viso pastato kaimynus.

mfshow

MAD HEAD FUN

Intelektinis pramoginis šou

Jei patinka paprasti protmūšiai - ši programa patiks dvigubai

madheadfun

REZULTATAI

 • “Labai džiaugiamės, kad mūsų šventės atmosferą kūrė FREŠ komanda, kuriai pavyko ne tik paskleisti pozityvias emocijas dideliam kolektyvui, bet ir sukurti jaukią vakaro atmosferą. Puikus koncertas, apšvietimas ir vakaro programa su linksmomis užduotimis padėjo žmonėms atsipalaiduoti ir sukurti stipresnius tarpusavio santykius. Ačiū už prabangią, stilingą ir gražią vakaro šventę nuo mūsų InMedicos kolektyvo.”

  Ilona Kneitaitė, personalo vadovė UAB InMedica

 • “Geriausias mūsų korporatyvinis vakarėlis per 10 metų !!!
  Tai buvo labai profesionalu.
  Vakaro vedėjas jautė dalyvių energiją, pagaudavo ir užvesdavo dar labiau.
  Atlikėjai – absoliutūs profai, gyvas instrumentalas ir vokalas vedė iš proto.
  Bet svarbiausia – jautėme, kad vakaro vedėjas ir komanda yra mūsų chebra…
  Jūs ne dirbote, o šventėte Rock Party kartu su mumis... ”

  Edgaras Rimgaila, UAB Easting, CEO

 • “We chose FREŠ to organize a private 400 guests 2 day event for our customers (target group – architects), during Midsummer weekend, cause from the beginning they were the most creative and dedicated to their job. And after the event I can say – they did even more than we expected! The event was very intensive: we had lots of active competitions: yacht regatta, sports and etc., we had Midsummer traditional activities, a very attractive Saint-Gobain game, where FREŠ helped a lot, cause we wanted to represent our 5 brands not in a boring way, but in creative game style, where each game is somehow related to our brands materials. Only 5% of invited people didn’t attend the event, pre-communication was also well planned. I highly recommend FREŠ for all kind of events! They are sincere, professional, creative and loving their job!”

  Miglė Vaškienė - Marketing & Communication Manager

 • “Noriu padėkoti Michaeliui už super šaunų įmonės vakarą !! Dar ir dabar, praėjus nemažai laiko ir prisiminus renginio nuotaiką apima nerealiai geras jaumas ir galvoje sukasi viena mintis – KOKYBĖ. Elegantiškas ir taktiškas, su geru humoro jausmu, kuriantis gerą nuotaiką, įtinkantis ir užvedantis, kūrybiškas ir labai lengvai bendraujantis). Nuo pirmos akimirkos sukelia pasitikėjimą ir užtikrintumą , kad viskas bus gerai. Michaelis tikrai pranoko mūsų lūkesčius. Neabejodama atiduočiau į jo rankas ne tik įmonės renginį, bet ir bet kurią asmeninę šventę. Rekomenduoju!”

  Raimonda Klimenė, Personalo vadovė "Biomapas" UAB

 • “Padėka Michaeliui Frišmanui už puikų įmonės renginį, įspūdingą koncertą, ir pakylėtą kolektyvo nuotaiką. ”

  Marijus Kriščiūnas, generalinis direktorius “Ermitažas” UAB

 • “ Džiaugiamės ir dėkojame UAB Renginių kūrimo grupė už aukščiausio lygio įgarsinimo ir apšvietimo šou, kuriuo džiaugėsi mūsų draugai ir klientai UAB "Narbutas" kalėdinio renginio metu. Taip pat Michaeliui Frišmanui už nepriekaištingą renginio vedimą ir gyvo garso koncertą renginio metu.”

  Gėrnešiai: Audrius ir Darius

 • “Džiaugiamės savo pasirinkimu bendradarbiauti su UAB Renginių kūrimo grupė, renginys įvertintas kaip vienas iš pačių geriausiu įmonės renginių. KRUZAS NCD 2016 vasaros renginys buvo ypač nuotaikingas ir žavus savo turiniu, pravestas kokybiškai, profesionaliai. Organizatoriai yra išskirtiniai savo universalumu (fotografija, renginio vedimas, garsas, šviesos, gyva muzika, pan.). Michaelio Frišmano ir grupės koncertas buvo ypatingas, puikus siurprizas visiems. ”

  Dagnė Bitienė Kategorijų vystymo direktorė “Kruzas NCD” UAB

Oops Orientation error